روسیه

زبان روسی پرگوی ترین زبان اروپا و به عنوان هشتمین زبان پرگوینده در جهان است ، این زبان در بخش های عظیمی از اوراسیا رایج است ، زبان روسی یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است و در کشورهایی چون اوکراین ، گرجستان ، ارمنستان ، جمهوری آذربایجان ، تاجیکستان ، ازبکستان و ترکمنستان استفاده می شود.
از آنجایی که روسیه یکی از کشورهای ابرقدرت دنیاست و پهناورترین سرزمین جهان محسوب می شود ، باید گفت که این کشور همواره توانسته نقش اساسی در مناسبتهای جهانی ایفا کند و دارای قدرت سیاسی و نظامی زیادی است .
سرزمین یخی روسیه به طرز نفس گیر ، غیرقابل وصف و خیره کننده است ، این سرزمین بکر و دوست داشتنی در کنار مراکز شهری شلوغ قابلیت انجام ماجراجویی های بسیار در گوشه و کنار خود را دارا می باشد .
در تور روسیه از امپراطوری باشکوه گرفته تا تندراههای یخ زده سیبری و از بناهای باستانی دوران تزار تا شوروی گرفته تا فرهنگ شهری جذاب بازدید فرمایید چرا که همه و همه نشانگر سرزمین سرشار از تناقض و برترین ها می باشد ، از این رو می توان به جمله پرمعنا و معروف چرچیل در مورد روسیه اشاره نمود که گفته بود ” روسیه معمایی پیچیده شده در یک رمز و راز و مبهم است . ” در باختر کشور روسیه دو شهر مسکو و سن پترزبورگ ایجاد کننده فضاهای چشم نواز هستند ، در واقع مسکو قلب تپنده روسیه مدرن است و محل پیوند آسیا و اروپا نیز می باشد ، اما سن پترزبورگ با رشته با شکوهی از قصرها ، کلیساها و راههای آبی اش ، شایسته عنوان ” ونیز شمال ” می باشد ، در واقع این شهر پایتخت فرهنگی و سیاسی پیشین روسیه است و فضای مرکز این شهر خود موزه ای درباز است .

9,990,000 تومان تور روسیه

تور روسیه

روسیه با ۱۷٬۰۷۵٬۴۰۰ کیلومتر وسعت، پهناورترین کشور جهان است. این کشور در عرضهای بالای جغرافیایی واقع شده‌است.