اروپا

قاره اروپا با قرارگیری در نیم کره شمالی زمین ملقب به اروپای سبز به عنوان دومین قاره کوچک جهان بعد از قاره اقیانوسیه محسوب می شود ، قاره اروپا و قاره آسیا با توجه به داشتن پهنه خشکی مشترک با یکدیگر خشکی اوراسیا را تشکیل می دهند در واقع مرز طبیعی مابین اروپا و آسیا کوههای اورال است ، اروپا در واقع شبه جزیره ای در شمال غرب اوراسیا و شمال قاره آفریقاست .
اروپای سبز با آبهای زیادی محصور شده به گونه ای که ما بین دریای خزر و دریای سیاه در جنوب شرقی ، دریای مدیترانه در جنوب ، اقیانوس اطلس در غرب و دریای آدریاتیک در شمال محصور شده است ، اروپا دارای جزایر بزرگی است که از آن جمله می توان به بریتانیا و ایسلند نام برد .
شماری از شهرهای مهم و تاریخی جهان در اروپا قرار گرفته اند ، لندن ، رم ، مسکو ، آتن ، پاریس و برلین از این دسته شهرهای اروپایی به شمار می روند .
عمده مردم اروپا سفیدپوست هستند و بسیاری از آنها به زبان های هند و اروپایی سخن می گویند .
پهنه اروپا به طور کلی کم ارتفاع است اما کوهستان های آلپ ، پیرنه ، کارپات و بالکان از مرتفع ترین نقاط اروپا به شمار می روند ، رودهای اصلی اروپا عبارتند از ولگا ، دانوب ، راین ، رون و البه هستند و بزرگ تربن رود اروپا ولگاست که در جابه جایی مردم و کالا کمک زیادی به اهالی قاره اروپا می کند .
اتحادیه اروپا یک اتحادیه اقتصادی – سیاسی با 28 کشور عضو می باشد که با هدف اقتصادی در سال 1957 با توافقنامه رم بین 6 کشور اروپایی شروع به کار کرد و بعد از آن با اضافه شدن اعضای جدید اتحادیه اروپا بزرگتر شد .
اما منطقه شینگن به 26 کشور اروپایی گفته می شود که قانون کنترل گذرنامه در بدو ورود را برای شهروندان این منطقه حذف نموده اند ، در واقع با دریافت روادید هرکدام از این کشورهای شینگن سفر به دیگر کشورهای حوزه شینگن بدون نیاز به روادید انجام می شود ، از این رو در حوزه شینگن حرکت و مبادله هر نوع کالا ، اطلاعات و پول و افراد به شرط قانونی بودن جایز است و بدون هرگونه ملاحظات گمرکی قابل انجام خواهد بود ، پیمان شینگن در سال 1985 بین پنج کشور امضا شد .
این ویزا برای افراد غیر اروپایی که مقصد سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، حوزه اقتصادی اروپا ، سوئیس ، کرواسی ، بلغارستان ، قبرس یا رومانی وارد شوند مورد استفاده قرار می گیرد ، در حال حاضر حوزه شینگن شامل 22 کشور عضو اتحادیه اروپاست و چهار کشور غیر عضو ایسلند ، لیختن اشتاین ، نروژ و سوئیس می شود .
با توجه به نوع سفر و اهداف مورد توجه سفر ویزای عادی شینگن به چهارنوع تقسیم می شود .

تور ترکیبی اسپانیا وفرانسه

تور ترکیبی اسپانیا و فرانسه

تور ترکیبی اسپانیا و فرانسه ویژه نوروز 98

جزایر قناری

جزیره قناری

تور جزایر قناری ویژه نوروز 98

تور قبرس شمالی

جزیره قبرس بعد از جزایر ساردنی و سیسیل سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه است.

4,950,000 تومان

تور صربستان

صربستان پیوند دهنده مرکز ، جنوب و خاور اروپاست و در جلگه پانونین و شبه جزیره بالکان واقع شده است.

تور اتریش

کشور اتریش جزء کشورهای شینگن بوده و در سفر به اتریش ویزای شینگن لازم است .