بلغارستان

بلغارستان کشوری در جنوب شرقی قاره سبز اروپا دارای طبیعت زیبا و پیشینه ای تاریخی و محل گردهم آمدن بسیاری از قدیمی ترین شهرهای جهان می باشد ، تور بلغارستان یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری برای علاقه مندان به سفر در سراسر دنیاست ، در واقع مکان های زیبا و دیدنی این سرزمین ، قیمت های کم و ارزان نیز از دلایل سفر به بلغارستان هستند . زبان رسمی بلغارستان ، بلغاری و واحد پول این کشور ، ” لوا ” می باشد و هر ” لوا ” برابر با ” 100 استوتینکی ” می باشد .
صوفیه پایتخت بلغارستان ، شهری زیبا و تاریخی است و با معماری حیرت انگیزش از کهن ترین شهرهای اروپایی می باشد ، البته امروزه با وجود خیابان های عریض ، پارک های زیبا و ساخت و سازهای مدرن به سختی می توان باور کرد که این شهر قدمتی هزارساله داشته است .
در سفر به بلغارستان آنچه بیشتر مورد توجه گردشگران است ، شرکت در تور وارنا و انجام تفریحات آبی و ساحلی می باشد ، مهم نیست که در سفرهای چند منظره ساحلی را دیده باشید ، چرا که ماسه های طلایی وارنا حتما شما را شگفت زده خواهد نمود به گونه ای که تا چشم کار می کند ماسه طلایی بر کرانه غربی دریای سیاه خود نمایی می کند .
در تور وارنا در مرکز شهر می توانید با بزرگترین حمام سنتی رومی بروید و با بازدید از موزه باستان شناسی سفری تاریخی به بلغارستان را تجربه نمایید .
در سفر به بلغارستان علاوه بر صوفیه و وارنا شهر ساحلی گلدن سندز با سواحل ماسه ای طلایی از بزرگترین اقامتگاههای سواحل شمالی دریای سیاه در سرزمین بلغار به شمار می رود ، از این رو شما می توانید با طی 18 کیلومتر از شهر وارنا به گلدن سندز با تپه های روغنی و سرسبز و پوشیده از درختان و سواحل طلایی و دریایی نیلگون و چشمه های آب معدنی باستانی بازدید نمایید ، پس برای کسب تجربه ای متفاوت از سفر به بلغارستان ما را در ندای سفر همراهی فرمایید .

11,945,000 تومان

تور وارنا

زیبایی های سواحل باختری دریای سیاه و تفریحات آبی این ساحل طلایی