دبی

کشور امارات متحده عربی ، اتحادیه مهم در جنوب ایران و جنوب شرقی شبه جزیره عربستان می باشد که با خلیج همیشه فارس و خلیج عمان هم جوار است ، در حال حاضر امارات متحده هفت ایالت ابوظبی ، عجمان ، فجیره ، شارجه ، دبی ، راس الخیمه و ام القوین را در خود جای داده که بزرگ ترین ایالت ابوظبی پایتخت امارات و مرکز همه فعالیت های امارات می باشد و معروف ترین شهر به لحاظ توریستی و تجاری شهر دبی می باشد .
اکثر توریست ها تور دبی را به دلیل داشتن سواحل شنی سفید ، ورزش های آبی ، صحرا گردی ، پارک ها ، مراکز خرید عظیم و مناظر شگفت انگیزش انتخاب می کنند .
از جاذبه های شهر دبی می توان به هتل ساحلی جمیره ، جزایر نخل و آسمان خراش ” برج دبی ” که به عنوان بلندترین سازه ساخته شده به دست بشر به شمار می رود ، اشاره نمود.
دبی حقیقتا در هیچ کجای جهان نظیر ندارد ، تور دبی یکی از بی نظیرترین تورهای لاکچری موجود است ، شهر دبی با داشتن مایل ها سواحل شنی سفید و جزایر نخل و برج های تجاری یکی از فعال ترین مراکز امارات به شمار می رود .
گردشگری در دبی یکی از استراتژی مهم این امیرنشین برای سرازیر شدن دلار به امارات است ، گردشگری دبی بر پایه خرید استوار است ، گرچه جذابیت های مدرن و تاریخی نیز از عوامل تاثیرگذار بر صنعت گردشگری می باشد .

تور دبی آرایشگران

دبی یکی از شهرهای امارات متحد عربی است که در سواحل خلیج فارس است و با ابوظبی، شارجه و عمان هم مرز می باشد.

تور دبی

تور دبی

دبی یکی از شهرهای امارات متحد عربی است که در سواحل خلیج فارس است و با ابوظبی، شارجه و عمان هم مرز می باشد.