قطر

قطر کشوری امیرنشین به مرکزیت دوحه است که به صورت شبه جزیره ای از شمال شرق عربستان به داخل خلیج فارس گسترده شده است ، به علاوه به غیر از عربستان با ایران ، بحرین و امارات در همسایگی می باشد ، خاک کشور قطر مسطح بوده و از یک صحرای خشک تشکیل شده است .
از آنجایی که قطر دارای آب و هوای گرم و مرطوب است ، کشت میوه و سبزیجات با وجود کم آبی با سیستم های آبیاری مصنوعی انجام می پذیرد ، البته این کشت و کار آنچنان قابل توجه نیست و فقط متناسب با مصارف داخلی می باشد و در بسیاری موارد این محصولات به صورت وارداتی مورد مصرف قرار می گیرد و در واقع درآمد ارزی کشور تنها با صادرات نفت و گاز می باشد .
رشد و شکوفایی اقتصادی قطر در سال های اخیر ، این شبه جزیره کوچک خاورمیانه را به مقصد اصلی گردشگری بسیاری از خانواده های اعراب حوزه خلیج فارس مبدل کرده است ، به علاوه گردشگران ایرانی و خارجی نیز از طرفداران تور قطر و سفر به قطر نیز می باشند .
نقطه ابتدایی گسترش صنعت توریسم در قطر سرمایه گذاری عظیم در بخش هواپیمایی قطر است که در سال 1994 میلادی تاسیس شد و از برندهای معروف و پرآوازه در صنعت هواپیمایی می باشد.
در ادامه با قطری ها با گسترش فرودگاهها و صنعت هتلداری و تبدیل منابع گردشگری به جاذبه گردشگری امروزه از کشورهای پرطرفدار جهت تفریح و کار می باشد .
در تور قطر می توانید از جاذبه های گردشگری در دوحه دیدن کنید و از جمله به طبیعت بکر بیابان های قطر با ماشین های سافاری بروید ، بهترین سواحل با مدرن ترین امکانات ، از مناسب ترین مکان ها جهت تن آسایی و استراحت مطلق گردشگران است ، به علاوه در تور قطر با توجه به غنای امکانات و مدرنیته خیره کننده شما قادر هستید لحظات خود را با ورزش های فرح بخش چون بولینگ ، تنیس ، اسنوکر ، بیلیارد ، گلف و اسکی روی یخ با لذت تمام پر نمایید ، در تور قطر از شترسواری سنتی در پهنه بیابان های کویری تا گذراندن لحظات خوش و پرهیجان در پارک های آبی امکان پذیر است ، به واقع تور قطر در کنار ندای سفر می تواند جوابگوی هر فردی با هرسلیقه ای برای لذت بردن از اوقات شاد در این شبه جزیره از خلیج فارس باشد .

8,790,000 تومان

تور قطر

قطر در جنوب غربی آسیا و منطقه خاورمیانه وجنوب خلیج فارس واقع شده است.