ترکیه

درباره ترکیه گفتنی ها بسیار فراوانند ، ترکیه مهد فرهنگ و پایتخت تمدن های متعدد در طول تاریخ ونقطه اتصال دو قاره آسیا و اروپاست ، از دوران آغازین تاریخ و تمدن بشر طبق پژوهش های به عمل آمده منطقه آناتولی جز اولین سرزمین های تمدن یافته در جهان بوده که مهاجرت اقوام مختلف با فرهنگ ها متنوع به این سرزمین انجام می شده است .
در ترکیه امپراطوری های مختلفی از سومریها تا هیتی ها و بیزانس ، سلجوقی و عثمانی زمانی در داخل مرزهای ترکیه حکمرانی کرده ا
ند ، از این رو ترکیه دارای آثار تاریخی و فرهنگی بسیاری از دوران باستان می باشد که همین امر سبب شده تا این کشور به سان موزه ای بزرگ باشد . در سال 1923 میلادی با تاسیس جمهوری ترکیه و حکومتی دموکراتیک در این کشور آنکارا به عنوان مرکز این کشور پایتخت ترکیه نام گرفت ، دوتنگه ” بسفرو ” و ” داردانلس ” آب های این سرزمین را که با دریای سیاه ، مدیترانه احاطه شده را به یکدیگر پیوند داده و مانند پل ارتباطی در این منطقه می باشد .
ترکیه درغرب با یونان و در شرق با گرجستان ، آذربایجان و ارمنستان و جنوب با ایران ، عراق و سوریه هم مرز است ، از این رو با قرارگیری در نقطه ای استراتژیک عمدتا اضای سازمان های مختلف بین المللی از جمله سازمان ملل ، سازمان همکاری اقتصادی دریای سیاه و سازمان کشورهای اسلامی ، شورای اروپا به طور مداوم در این کشور کنفرانس های مختلف برگزار می کنند .
کشور ترکیه به لحاظ آب و هوا بسیار متنوع است به گونه ای که از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب در هر گوشه دارای ثروت های طبیعی فراوانی می باشد ، تنوع آب و هوایی ترکیه قابل ملاحظه است و گویی شامل هفت نوع منطقه آب و هوایی می باشد به این صورت که امکان به وجود آمدن شرایط مختلف آب و هوایی در یک روز وجود دارد .
شهرهای ساحلی ترکیه از جمله آنتالیا با آب و هوای بی نظیر مدیترانه ای همه ساله پذیرای گردشگران زیادی است ، همچنین بودروم ، کوش آداسی نیز از شهرهای ساحلی بی نظیر در ترکیه هستند ، دیگر تورهای ترکیه شامل شهرهای مختلف دیگر از جمله مجموعه شهرهای حوزه دریای سیاه یا ” کارادنیز ” ( استانبول ، ریزه و ترابزون ) همچنین منطقه شهر وان و دریاچه وان ، ازمیر و قونیه می شود .
برای لذت بردن از تورهای ترکیه با کارشناسان ما در ندای سفر تماس حاصل فرمایید .

5,580,000 تومان تور کوش آداسی

تور کوش آداسی

کوش آداسی مکانی گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد.

3,190,000 تومان تور آنتالیا زمینی

تور زمینی آنتالیا

تور زمینی آنتالیا ویژه نوروز ۹۹

850,000 تومان

تور وان

وان، شهر تاریخی در شرق کشور ترکیه است. شهر وان از جمله شهرهای کرد نشین و تاریخی ترکیه هست.

کلاس مربیگری بین المللی بدنسازی

استانبول مقصد اول بسیاری از گردشگران ایرانی است.تورهای مختلفی به آنجا میرود.

3,340,000 تومان

تور هوایی آنتالیا

آنتالیا به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد.

3,090,000 تومان

تور استانبول

استانبول مقصد اول بسیاری از گردشگران ایرانی است که قصد سفر به خارج از کشور را دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *